Autoryzowany Serwis BMW Tłokiński.

JESTEŚMY TU DLA CIEBIE.

Autoryzowany Serwis BMW Tłokiński.

Autoryzowany Serwis BMW Tłokiński Łódź.

Tłokiński Spółka Jawna- wczoraj Rodzinna firma motoryzacyjna działająca w Łodzi od 1979 roku. Pierwsze lata swojej działalności firma związała z prowadzeniem autoryzowanej stacji obsługi samochodów Fiat, Alfa Romeo oraz Iveco. W 1999 roku firma została autoryzowanym dealerem BMW, oferując mieszkańcom Łodzi i województwa sprzedaż nowych samochodów BMW.

Tłokiński Spółka Jawna - dzisiaj To nowoczesna firma zatrudniająca blisko 60 przeszkolonych, wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem, oferująca mieszkańcom regionu pełen zakres usług związanych z samochodami BMW. Zapewniamy doradztwo przy zakupie samochodów BMW, odkup pojazdów, serwis oraz sprzedaż części i akcesoriów, usługi finansowe i ubezpieczeniowe, wynajem samochodów oraz pomoc drogową.

Najwyższa jakość powiązana z doświadczeniem w zaspokajaniu oczekiwań najbardziej wymagających klientów to dewiza, która przyświeca pracy w firmie. Profesjonalna obsługa, niezawodność i ciągłe dążenie do doskonałości to cel, który wykorzystujemy w codziennej pracy. Jesteśmy otwarci na potrzeby klientów a nasze działania zawsze zmierzają do spełnienia nawet najbardziej wyszukanych oczekiwań.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy i skorzystania z oferowanych usług. Wierzymy, że dołączycie Państwo do grona naszych stałych i zadowolonych klientów.

Autoryzowany Serwis BMW Tłokiński Łódź.