Doradztwo motoryzacyjne

DORADZTWO MOTORYZACYJNE

ODBLOKUJ PONTENCJAŁ SPRZEDAŻOWY SWOJEGO SAMOCHODU.

Pomoc w sprzedaży

Współczesny rynek sprzedaży aut używanych charakteryzuje się mnogą ilością ofert, przez co ciężko jest wyróżnić swoje ogłoszenie na tle innych. Sprzedający nierzadko nie są w stanie rozwiązać problemów, które obniżają atrakcyjność ich oferty, zmniejszając tym samym swoje szanse na dokonanie pozytywnej transakcji. Analizując potrzeby, otwieramy się na doradztwo motoryzacyjne, dzięki któremu proces sprzedaży pojazdu staje się dla klienta niemal bezobsługowy.


Ustalenie wartości rynkowej auta

Dla wielu osób jest to jeden z najtrudniejszych etapów w sprzedaży samochodu. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, jesteśmy w stanie określić właściwą wartość Państwa pojazdu i wskazać ewentualne defekty, nad których usunięciem warto się zastanowić. Na podstawie analizę stanu technicznego oraz raporty rynkowe przedstawimy możliwie najkorzystniejszą dla Państwa kalkulację sprzedaży.

Przygotowanie pojazdu do sprzedaży

Jesteśmy w stanie profesjonalnie przygotować auto nie tylko od strony technicznej, ale także od strony wizualnej. Oferujemy kompleksową usługę dostosowaną do Państwa potrzeb (od czyszczenia i pielęgnacji wnętrza po korektę lakieru).

Sporządzenie ogłoszenia

Ofertę sprzedaży pojazdu przygotowujemy z dbałością o szczegóły. Dokonujemy wysokiej jakości zdjęć pojazdu i zestawiamy je z atrakcyjnie zredagowaną treścią. Ogłoszenia przez nas przygotowane nie pozostają anonimowe. Posiadamy dostęp do najwyższej klasy pakietów w serwisach aukcyjnych, dzięki czemu Twój pojazd szybko zostanie dostrzeżony. Ponadto dysponujemy bazą klientów, którzy mogą być zainteresowani stworzoną ofertą.

Negocjacje i sprzedaż

Nasi doradcy posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży aut używanych i negocjacji z klientem. W interesujący sposób przedstawimy Twój pojazd potencjalnemu nabywcy, uwzględniając przy tym jego wszelkie atrybuty. Negocjacje wesprzemy atrakcyjną ofertą finansowania. Planujesz sprzedać swój pojazd? Sprawdź nasze możliwości. Podejmij współpracę już dziś! Dział sprzedaży samochodów używanych BMW Tłokiński.

Skontaktuj się z naszym Doradcą

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Tłokiński Spółka Jawna za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody
Autoryzowany Serwis BMW Tłokiński Łódź.